Zaregistrujte se a získejte slevu na první nákup 10% na všechny nezlevněné produkty! :)

Naše myšlenka

V dnešním světě se hodně mluví o přírodě a jak ji chránit. Může se zdát, že táto cesta je velmi nejen časově ale i finančně náročná a je potřeba změnit svůj život a svoje návyky od začátku. Není to ale pravda. Stačí udělat i malý krok, který má pro přírodu velký význam.

I my jsme chtěli přispět a pomoci nejen přírodě ale i zvířatům. Proto jsme se rozhodli přinést na CZ/SK trh novou značku kosmetiky, která tyto kritéria splňuje.

Jsme dva lidé, partneři, kteří chtěli na náš trh přivést nové produkty, které mají smysl. Hledali jsme dlouho až jsme objevili značku Vegan Fox v Lotyšsku. Od 12. ledna 2022 nabízíme produkty značky Vegan Fox pro český a slovenský trh.

Každý den je pro nás novou výzvou. Každý den děláme malý krok blíž k lepšímu životu. Někdy je táto cesta poměrně náročná a vyčerpávající, jindy zas plná radosti. I přes mnohé překážky bojujeme dál a velmi nás těší, když si i vy najdete cestu za lepším životem. Nekritizujeme, nehodnotíme a nesoudíme. Je na každém z nás jak přispěje k životu všech živých bytostí. Věříme, že:

“I malým krokem můžeš změnit svět v lepší místo pro život.”

Proč si vybrat značku Vegan Fox:
  • Jsme malý rodinný podnik - zde v České Republice i v Lotyšsku.
  • Naše kosmetika je vyrobená ručně  - žádnou obří továrnu nečekejte. Vše pro vás vyrábíme ručně a s láskou. Každý produkt je přísně kontrolován předtím, než se vám dostane do rukou.
  • Nevyrábíme zbrkle produkt za produktem - možná si říkáte, že naše portfolio produktů je velice úzké. Je to způsobeno tím, že veškeré nově vytvořené produkty nejdříve dlouze zkoušíme na sobě, než je doladíme do detailu.
  • Podporujeme slow fashion - vyrábíme pouze tolik, kolik spotřebujeme a kolik jsme schopni prodat.
  • Produkty denně používáme - výrobci i my všechny produkty denně používáme. Z naší nabídky si rozhodně vyberete i vy!
Co nejvíce oceňujeme na značce Vegan Fox?
  • Hodnoty, které tato značka nabízí, s kterými plně souhlasíme.
  • Energie, vytrvalost a jít si za svým snem - za snem, kde se naše země bude chovat stejně k lidem i zvířatům.
  • Úsměv a oddanost v nelehkých dobách.
  • Jsou pro svojí rodinu i pro nás velkou oporou.

Kdo jsme?

Ahoj, jsme Barbora a Petr, dva milovníci zvířat, domácí pohody, přírodní kosmetiky a pečujeme o značku Vegan Fox v rámci České a Slovenské republiky.

Proč lotyšská kosmetika?

Lotyšská kosmetika je nejkvalitnější kosmetika, kterou můžete používat. Lotyšsko je zároveň zemí, která klade důraz na přírodní složení kosmetických produktů a ekologii.

Jak jsme se dostali ke značce Vegan Fox?

Jelikož Petr trpí velice citlivou a suchou kůži, již od začátku našeho vztahu jsem se snažila pomoci přírodní kosmetikou. Za tuto dlouhou dobu se však nepovedlo najít vhodný pečující produkt.

Hledala jsem vysloveně kosmetiku pocházející z Lotyšska a narazila jsem na značku Vegan Fox, která neměla u nás zastoupení.

Proč jsme se rozhodli pro dovoz a distribuci značky Vegan Fox?

Jednoduše jsme se zamilovali. Krásné obaly, krásné vůně, důraz na ekologickou výrobu, jelikož jde o malou rodinnou firmu, která produkty vyrábí ručně. Oslovila a oslnila nás na první pohled. 

Dostali jsme balíček produktů, který obsahoval jeden produkt z každé kategorie. Byla to láska na první pohled.

 A co je to nejdůležitější? Ani ne týden po používání se Petrovi zlepšila kvalita pokožky na první pohled a mně zase obličej a vlasy bez velké námahy.

Slovo dalo slovo a produkty již objednáte z pohodlí domova i na Českém a Slovenském trhu.

Opravdu vše děláme ve dvou?

Ano. Veškerou péči o značku zvládáme ve dvou lidech. Petr se stará o finanční stránku a nosí vaše zabalené objednávky na odběrová místa. Na mně je zbytek ať už se jedná o balení vašich objednávek, Instagram, správu e-mailu či psaní článků a vytváření obrázků na blog.

Co nejvíce oceňujeme na značce Vegan Fox?

Její hodnoty, které dodržujeme a respektujeme. Vše vyrobeno a zabaleno s láskou, s ohledem k přírodě a zvířatům. Žádná složka není živočišného původu, nebojíme se ukázat složení produktů a také procentuální podíl přírodních složek. 

Jelikož tak jako my i samotná značka je teprve v začátcích, postupně se učíme a měníme naše produkty i obaly k lepšímu. Růžová micelární voda je k dispozici od začátku v rPet obalu. Od roku 2022 najdete v rPet obalu i tělové peelingy, oleje a tělové krémy.

Co bychom rádi doplnili na závěr?

Našich zákazníku si ceníme, naše produkty nepředražujeme a děláme také pravidelné akce.

Našim cílem je abyste vždy dostali kvalitní přírodní produkty za skvělou cenu co nejrychleji. Proto balím zásilky ještě brzo ráno, v pyžamu, než vyrazím do své práce.

Vše nejde hned, to ví každý z nás. I díky vašemu nákupu podporujete značku se srdcem, férovost, rodinná pohoda nesmí chybět.

Děkujeme, že i vy měníte svět k lepšímu místu pro život nejen lidí ale i zvířat.

Těšíme se na váš nákup a hodnocení našich produktů. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Barbora a Petr 

Touto cestou bychom i my rádi poděkovali všem, kteří podporují nejen nás ale celou značku a její působení na ČR/SK trhu.

 

Zpět do obchodu