Registrujte se a získejte slevu na první nákup 10%! :)

Naše myšlenka

V dnešním světě se hodně mluví o přírodě a jak ji chránit. Může se zdát, že táto cesta je velmi nejen časově ale i finančně náročná a je potřeba změnit svůj život a svoje návyky od začátku. Není to ale pravda. Stačí udělat i malý krok, který má pro přírodu velký význam.

I my jsme chtěli přispět a pomoci nejen přírodě ale i zvířatům. Proto jsme se rozhodli přinést na CZ/SK trh novou značku kosmetiky, která tyto kritéria splňuje.

Jsme dva lidé, partneři, kteří chtěli na náš trh přivést nové produkty, které mají smysl. Hledali jsme dlouho až jsme objevili značku Vegan Fox v Lotyšsku.

Zájem z naší strany byl na první pohled - veganské produkty, malý rodinný podnik, kde je každý člen rodiny důležitý, krásně barevné a designové obaly, přírodní složení, vhodné i pro alergiky.. a můžeme pokračovat ještě dál. Důvodů bylo tolik, že jsme jednoduše neváhali ani vteřinu a kontaktovali výrobce s nabídkou spolupráce a distribuce. Byla to zkrátka láska na první pohled. 

Po vyzkoušení balíčku produktů přišlo rozhodnutí o spolupráci okamžitě. Po doplnění a ujasnění všech informací ze strany výrobce jsme měli ještě větší radost. Je skvělé jak podnik funguje od výroby, kontroly produktů či dodavatelů, balení zásilek. Jejich starost o zvířata, přírodu, péči o lidi a celou planetu je neuvěřitelná. Síla a energie, kterou do celého procesu dávájí je obrovská a motivační nejen pro přátele, který rodinný podnik podporují ale i pro nás jelikož věříme, že to za to stojí.

Od 12. ledna 2022 nabízíme produkty i vám za skvělou cenu. Nechceme a nebudeme výrobky zbytečně předražovat. Je pro nás důležité, aby měli všichni spokojenější život na naší planetě. Jak lidi, tak zvířata. Plně souhlasíme s etickou stránkou výrobců Vegan Fox - vytvořeno pro lidi s láskou k přírodě a zvířatům.

Každý den je pro nás novou výzvou. Každý den děláme malý krok blíž k lepšímu životu. Někdy je táto cesta poměrně náročná a vyčerpávající, jindy zas plná radosti. I přes mnohé překážky bojujeme dál a velmi nás těší, když si i vy najdete cestu za lepším životem. Nekritizujeme, nehodnotíme a nesoudíme. Je na každém z nás jak přispěje k životu všech živých bytostí. Věříme, že:

 “I malým krokem můžeš změnit svět v lepší místo pro život.”

Touto cestou bychom i my rádi poděkovali všem, kteří podporují nejen nás ale celou značku a její působení na ČR/SK trhu.

 

veganfoxconditionerbar-63O Výrobě

Vyrábí se v Lotyšsku, Evropské unii.
Vyrábí se ručně.

Do produktů je vložen klid našeho srdce.

Je pro nás důležité, aby ti správní lidé našli ty správné produkty.
Je dodržován přesný postup výroby a kontroluje se každá vyrobená série.

Každý, kdo se podílí na výrobním procesu, dělá maximum.

Doručovací partnery jsou vybírání pečlivě a suroviny jsou nakoupené pouze ze zemí, které se experimentům na zvířatech důrazně vyhýbají.

Základem produktů jsou přírodní ingredience jako přírodní oleje, ovocné extrakty, přírodní másla, vitamíny C a E.

VeganTM 327C - rgb high-res transparent background (1)

Registrováno u Vegan Society

 Všechny produkty Vegan Fox jsou registrovány u Vegan Society. 

Co to znamená?

Vegan Society představuje mezinárodní standard pro pravé veganské produkty. Schvaluje, že nebyly prováděny žádné testy na zvířatech.

Výrobce Vegan Fox získal licenci a může používat logo Vegan Society na obalech produktů, marketingových materiálech a online médiích.

 

birthday-3115764

Balení zásilek

Neméně důležitý než naše produkty je způsob, jakým je balíme.

Snažíme se vyhýbat jakýmkoli lemovacím materiálům nebo přebytečným vrstvám, děláme to co nejjednodušší.

Víme, že naši zákazníci jsou zodpovědní za recyklaci, takže obalový materiál je karton, PET a hliník.

Vaše objednávky jsou baleny pečlivě a zodpovědně pomocí obalů šetrných k přírodě – recyklovaného kartonu a papíru.

Víme, že toto téma je složité, ale pevně doufáme, že v blízké budoucnosti bude dostupnější obal šetrný k přírodě a my budeme mít příležitost se s PET navždy rozloučit.